AÖF yaz okulu kayıt tarihleri 2022! Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu kayıtları ne süre?

25.06.2022 15:50 Son Güncelleme: 25.06.2022 15:51 Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2021-2022 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıt tarihleri www.anadolu.edu.tr web adresinden gösterildi. Dönem süresince başarısız oldukları dersleri ya da üstten dersleri alacak öğrenciler en fazla beş ders seçebilecek.
AÖF YAZ OKULU KAYITLARI NE ZAMAN?
Açıköğretim Fakültesi yaz okulu kayıt ücretini Ziraat Bankası aracılığı ile yatıracak olan öğrenciler, kayıtlarını 27 Haziran-01 Temmuz tarihleri içinde gerçekleştirecekler. Ders seçimi aof.anadolu.edu.tr adresi Talebe Otomasyonu, Ders Seçim (Ekle/Sil) bağlantısından yapılacak. Yaz okulu kayıt işlemi, Ders Seçimi ve Kayıt Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir.  Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme detayları oluşmayacak ve öğrenciler yaz okuluna kayıt yaptıramayacaklardır. YAZ OKULU KAYIT KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ
AÖF YAZ OKULU DERS SEÇİMİ NASIL YAPILIR?
Yaz okuluna kayıt yaptıracak öğrenciler en fazla beş ders seçebilir. Ders seçimi aof.anadolu.edu.tr adresi Talebe Otomasyonu, Ders Seçim (Ekle/Sil) bağlantısından yapılacaktır.
YAZ OKULU KAYIT ÜCRETİ ÖDEME
Ziraat Bankası vesilesiyle aşağıdaki ödeme şekillerinden biriyle gerçekleştirebilir;
Kredi Kartı/Banka Kartı ile Ödeme
İnternet Bankacılığı ile Ödeme
ATM’den Ödeme (Kartlı/Kartsız)
Mobil Bankacılık ile Ödeme
Yaz okulu kayıt tarihinin son günü olan 01 Temmuz 2022 tarihinde saat 22:30’ a kadar ödeme yapılabilecektir.
01 Temmuz 2022 tarihinden sonrasında mazeret kabul edilmeyecek ve yaz okulu kayıt işlemi yapılmayacaktır. Yaz okulu kayıt süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler içinde her ne sebeple olursa olsun, Yaz Okulu Öğretim Gideri ödemesini yapmayan öğrenciler, 2021-2022 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıt hakkını kaybeder.
Yaz okulunda ders seçimi ve ödeme yapmış olup kaydınızı tamamlamanız sınava girmeniz için kafi değildir. Yaz okuluna kayıt yaptıran her talebe (imtihan merkezi değişmeyecek olsa dahi) 02-03-04 Temmuz 2022 tarihlerinde imtihan merkezi seçimini kesinlikle yapması gerekmektedir. Imtihan Merkezi seçimini yapmayan talebe yaz okuluna kayıt yaptırsa dahi sınava alınmayacak ve ödediği meblağ iade edilmeyecektir.
Öğretmen yaz seminer tarihleri 2022! Öğretmen seminer ödemeleri ne süre, kaç TL?

Son Dakika Haberler