Banu Alkan’ın evleneceği tarih belli oldu

Yeşilçam’ın Afrodit lakaplı meşhur oyuncusu Banu Alkan’ın, bir Türk iş insanı ile nişanlandığının duyulması üstüne, nişanlısı Kemal Yıldız’ın kim olduğu ve kaç yaşlarında olduğu merak mevzusu olmuştu.
Ses sanatçısı Onur Akay, Afrodit’in nişanlandığı iş insanı Kemal Yıldız’ın kaç yaşlarında bulunduğunu, ne işle uğraştığını ve çiftin düğün tarihini ve düğünle ilgili bilgileri deklare etti.
Banu Alkan’ın nişanlısının 44 yaşlarında bulunduğunu açıklayan Onur Akay, “Banu Alkan şimdilerde fazlaca büyük bir aşk yaşıyor. Kendisinden 20 yaş ufak 44 yaşındaki iş insanı Kemal Yıldız’la İstanbul’da bir mekânda tanıştılar.
O akşam Kemal Yıldız, Banu Alkan’ın yanına oturmak istiyor ve Banu abla da bunu kabul ediyor ve yanına oturan 1.98 boyundaki genç ve yakışıklı adama baktığında, George Clooney’e benzeterek ilk görüşte âşık oluyor. 3 gün sonrasında Hollanda’ya giden Kemal Yıldız’la sonrasında bir kez de Düsseldorf’da görüşüyorlar. Ayrılığa daha çok dayanamayan Banu Alkan, Holanda’ya sevgilisinin yanına gidiyor. Aynı gün kuyumcular kapanmak üzereyken yetişiyorlar ve Yıldız, nişan yüzüğünü Banu Alkan’a Hollanda’da bir kuyumcuda takıyor.
Bir kez evlenen ve boşanan Kemal Yıldız, bir kız evladı babası ve baba tarafınca da aslen Mersinli. Anne tarafınca Samsunlu olan sadece Hollanda da dünyaya gelen Yıldız, iyi bir eğitim alıyor.
Onur Akay, çiftin düğün tarihini ve düğünle ilgili bilgileri da deklare etti. Akay, “Mutlu çiftimiz Eylül ayının ikinci haftası Fransa Konsolosluğu’nda nikâh yaptıktan sonrasında, Fransa’da kiralanan zamanı bir binada ve fazlaca hususi davetlilerin katılacağı düğünle dünya evine girecek. Banu Alkan ise gelinliği için şimdiden siparişi verdi. Afrodit, Donald Trump’ın eşi Melania Trump’un evlenirken giydirilmiş olduğu gelinliğin aynısından diktiriyor” açıklamasını yapmış oldu.

Son Dakika Haberler