BİM güncel 28 Haziran 2022 Salı… Bu hafta BİM güncel kataloğu ürünleri neler?

25.06.2022 16:37 Son Güncelleme: 25.06.2022 16:43 Her hafta Salı ve Cuma günleri indirimli alışveriş tutkunları ile buluşan BİM ürünleri gösterildi. Salı günü raflarda yerini alacak ürünler alışveriş tutkunlarının beğenisine sunulacak. Peki, 3 sayfalık katalogda neler yer ediniyor?
BİM AKTÜEL KATALOĞU 28 HAZİRAN 2022 SAYFA 1
Güncel kataloğun ilk sayfasında kavrulmuş iç fındık, mısır cipsi, ketçap aromalı mısır cipsi, soğuk kahve, nohut cipsi, Türk kahvesi, karışık meyveli gazlı içecek, soğuk kahve, mütevazi fıstıklı dondurma, nar aromalı maden suyu ve nebat çayı benzer biçimde ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 2 Güncel kataloğun ikinci sayfasında ise sıvı çamaşır deterjanı, wc kağıdı, bulaşık makinesi tableti, mikrofiber temizlik bezi, çamaşır suyu, buzdolabı poşeti, dayanıklı ipli çöp torbası, yara bandı, çöp torbası, sar pişir folyo ve sivrisineklere karşı elektrolikit benzer biçimde ürünler mevcut.

BİM AKTÜEL SALI KATALOĞU SAYFA 3
Kataloğun üçüncü ve son sayfasında ise fındık kremalı rulo gofret, mini atıştırmalıklar, orman meyvesi aromalı yumuşak şeker, el yapımı fındık kreması, bitter çikolatalı pirinç patlaklı bar ve çikolatalı fındıklı kek benzer biçimde ürünler var.

BİM güncel 24 Haziran 2022 Cuma kataloğu… Bu hafta BİM güncel ürünler 3 sayfa!

Son Dakika Haberler