Ümit Bozok’ta flaş gelişme! Bizzat görüştü

Denswil, Eren Elmalı, Larsen ve Doğucan transferlerini bitiren Trabzonspor, gaz kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. İlk etapta savunmayı güçlendiren Bordo-Mavililer, şimdi rotayı ön tarafa çevirdi. Yeni sezonda Koita ile devam etmeyi düşünmeyen teknik direktör Abdullah Avcı, Ümit Bozok adını yönetime vermişti. Bordo-Mavili kulübün kurmayları oyuncu cephesiyle görüşmelere devam ederken, süreci hızlandırmak adına Abdullah hoca bizzat devreye girdi.
Trabzonspor’da kale için 3 aday var
Göreve geldiği günden bu yana pek fazlaca transferde kilit rol oynayan ve futbolcularla görüntülü görüşmeler icra eden Avcı, Ümit Bozok’la telefonda konuştu. Geçtiğimiz sürem Süper Lig ’de gol kralı olan yıldız forvete planlarını özetleyen ve yeni sezondaki oyun kurgusuyla ilgili data veren Avcı, kendisini takımda görmeyi fazlaca istediğini söylemiş oldu. Kulübü mesele değil
Bu görüşmenin arkasından artık Trabzonspor Yönetimi oyuncu cephesinden net bir geri dönüş bekliyor. Ümit Bozok’un menajeri değişik takımlarla temaslarını sürdürse de, Trabzonspor son gelişmeler sonrası ağır basıyor. Bonservis olarak 1.5 milyon Euro civarında bir rakamı Lorient’in kabul edeceği öğrenilirken, Fransızlar “Ilkin oyuncuyu ikna edin” yanıtını vermişti.
(Fanatik)

Son Dakika Haberler